روش ارسال و بازگشت کالا

روش ارسال

  • پست پیشتاز :

مشتری گرامی، بازه زمانی ارسال سفارشات به شرح ذیل می باشد:

1- سفارش شما طی 24 ساعت آینده پردازش و تحویل سامانه پست جمهوری اسلامی ایران می‌شود و بین 3 تا 5 روز کاری بعد تحویل شما می‌شود.

2- هزینه ارسال بر اساس مسافت و وزن بسته محاسبه و برای شما قابل رویت می‌باشد.

3- شما با اسفاده از «کد رهگیری مرسوله» که پس از بسته‌بندی سفارش از طریق پیامک دریافت می‌کنید این امکان را دارید در سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی می‌توانید آخرین وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

بازگشت کالا

  • اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد. درصورتی که بعد از بازه زمانی 24ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.
  • در صورتی که مشتری به هردلیلی قصد عودت کالا را دارد خواهشمنداست ظرف مدت 7 روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس با پشتیبانی اطلاع دهد. درصورتی که مشتری بعد از بازه زمانی 7 روز پس از سفارش تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است. با توجه به پلمپ بودن کلیه محصولات با سلفن شیشه‌ای،خواهشمنداست به همان صورت کالا عودت داده شود.
  • لوح‌های فشرده آموزشی،صوتی و نرم‌افزارهای رایانه‌ای جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.
  • پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.
  • هنگام برگشت محصول خواهشمنداست به همراه کالای برگشتی، فاکتور خرید نیز ارسال گردد و از نوشتن هرگونه توضیحات اجتناب شود. هزینه برگشت کالا جهت ارسال به عهده مشتری می‌باشد. در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال برعهده مجموعه می‌باشد.

پرداخت امن از درگاه بانکی

امنیت در خریدهای آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته

تماس با 04133333333

ارسال سراسری

ارسال به کلیه شهرهای کشور

تضمین کیفیت کالا

خرید بهترین کالای موجود