درباره ما

دغدغه اکثر والدین همیشه انتخاب ایده‌آل‌ترین کتاب کمک‌آموزشی مناسب با سطح تحصیلی فرزند عزیزشان بوده است.
در مجموعه ایران هلپ بوک سعی کرده‌ایم با استفاده از مشاوران و متخصصان حوزه کتاب‌های کمک‌آموزشی، بهترین منابع کمک‌آموزشی را از داخل خیل عظیم کتابهای کمک‌آموزشی موجود در بازار، برایتان برگزینیم تا وقت ارزشمند فرزندان سرزمینمان در هر نقطه از کشورمان حتی دورترین نقطه ایران هدر نرفته و با انتخاب آگاهانه و‌ درست به بهترین نتیجه ممکن بینجامد.

کتاب کمک‌آموزشی خوب و‌ مناسب می‌تواند بعنوان یک معلم خصوصی، همراه همیشگی دانش‌آموزان عزیز باشد.

مجموعه ایران هلپ بوک با بهره‌مندی از یکی انبارهای بزرگ کشور در زمینه کتابهای کمک‌درسی و با جوریت بی‌رقیب، حتی ناشران کمتر شناخته شده، یکی از بزرگترین و کاملترین سایت خرید آنلاین کتابهای درسی، کمک‌آموزشی و کنکوری در همه رشته‌های تحصیلی را بنا نهاده است.

بعد از چند دهه کسب تجربه در زمینه کتابهای کمک‌آموزشی، تصمیم گرفتیم با گروهی از مشاوران و کادر حرفه‌ای و متخصص فروش کتاب‌های کمک‌آموزشی، سایت ایران هلپ بوک را راه‌اندازی کنیم البته با کلی سورپرایز و ایده جالب جهت جلب رضایت و آوردن لبخند به چهره شما و ایجاد حال خوش مخاطبان عزیزمان، که با یک بار خرید متوجه تفاوت ما با بقیه همکارانمان خواهید شد.

قول میدهیم همیشه به عنوان یک دوست خوب و مشاور کنارتان باشیم و در کنار هم رشد کنیم.

بزودی بزرگترین بانک‌ کتابهای عمومی، بازی‌های فکری، وسائل کمک‌آموزشی و متنوع‌ترین تحریر فانتزی رو‌هم به مجموعه سایتمون اضافه خواهیم کرد.

اعتماد شما بزرگترین و گرانبهاترین سرمایه ماست.